Home » » Εuro 2016 - Όμιλοι & Πρόγραμμα (update)

Εuro 2016 - Όμιλοι & Πρόγραμμα (update)

Διαβάστε για όλες της τηλεοπτικές μεταδόσεις για τους αγώνες του Euro2016 της Γαλλίας από 10 Ιουνίου έως και 10 Ιουλίου..Η δημόσια τηλεόραση εκτός από ότι θα καλύψει όλους τους αγώνες του Πανευρωπαϊκού Κυπέλλου μέσα από της συχνότητες  ΕΡΤ1,ΕΤΡΤ2 και ΕΡΤHD θα έχει επίσης εκπομπές πριν αλλά και μετά το τέλος των αγώνων.

Update: «τελικός»:
10 Ιουλίου 22:00 Πορτογαλία - Γαλλία
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Update: «φάση των 4»:
06 Ιουλίου 22:00 Πορτογαλία - Ουαλία
07 Ιουλίου 22:00 Γαλλία - Γερμανία
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Update: «φάση των 8»:
30 Ιουνίου 22:00 Πολωνία - Πορτογαλία
01 Ιουλίου 22:00 Ουαλία - Βέλγιο
02 Ιουλίου 22:00 Γερμανία - Ιταλία
03 Ιουλίου 22:00 Γαλλία - Ισλανδία
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Update: «φάση των 16»:
Σάββατο 25 Ιουνίου, 16.00 (St-Etienne): Ελβετία – Πολωνία
Σάββατο 25 Ιουνίου, 19.00 (Paris): Ουαλία – Βόρειος Ιρλανδία
Σάββατο 25 Ιουνίου, 22.00 (Lens): Κροατία – Πορτογαλία
Κυριακή 26 Ιουνίου, 16.00 (Lyon): Γαλλία v Ιρλανδία
Κυριακή 26 Ιουνίου, 19.00 (Lille): Γερμανία – Σλοβακία
Κυριακή 26 Ιουνίου, 22.00 (Toulouse): Ουγγαρία – Βέλγιο
Δευτέρα 27 Ιουνίου, 19.00 (St-Denis): Ιταλία – Ισπανία
Δευτέρα 27 Ιουνίου, 22.00 (Nice): Αγγλία – Ισλανδία

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Πάμε να δούμε τους ομίλους πρώτα αλλά και να ενημερώσουμε ότι  προκρίνονται απευθείας οι δύο πρώτες ομάδες του κάθε ομίλου και οι τέσσερις τρίτες καλύτερες ομάδες με βάση την βαθμολογία.

1ός Όμιλος: Αλβανία-Γαλλία-Ελβετία-Ρουμανία
2ός Όμιλος: Αγγλία-Ουαλία-Ρωσία-Σλοβακία
3ός Όμιλος: Γερμανία-Β.Ιρλανδία-Ουκρανία-Πολωνία
4ός Όμιλος: Ισπανία-Κροατία-Τουρκία-Τσεχία
5ός Όμιλος: Βέλγιο-Ιρλανδία-Ιταλία-Σουηδία
6ός Όμιλος: Αυστρία-Ισλανδία-Ουγγαρία-Πορτογαλία

To stoiximatakias24.gr όπως σε κάθε μεγάλη διοργάνωση θα προσπαθήσει να αναλύσει όσο περισσότερο γίνεται κάθε όμιλο και ματς ξεχωριστά! 

Το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ
22:00 Γαλλία - Ρουμανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου. 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ 
16:00 Αλβανία - Ελβετία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου. 
19:00 Ουαλία - Σλοβακία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου. 
22:00 Αγγλία - Ρωσία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ 
16:00 Τουρκία - Κροατία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή. 
19:00 Πολωνία - Βόρεια Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου. 
22:00 Γερμανία - Ουκρανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη. 

ΔΕΥΤΕΡΑ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ 
16:00 Ισπανία - Τσεχία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη. 
19:00 Ιρλανδία - Σουηδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου. 
22:00 Βέλγιο – Ιταλία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου. 

ΤΡΙΤΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ 
19:00 Αυστρία - Ουγγαρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή. 
22:00 Πορτογαλία - Ισλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη. 

ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 
16:00 Ρωσία - Σλοβακία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου.
19:00 Ρουμανία - Ελβετία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη. 
22:00 Γαλλία - Αλβανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου. 

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ 
16:00 Αγγλία - Ουαλία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου. 
19:00 Ουκρανία - Βόρεια Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου. 
22:00 Γερμανία - Πολωνία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη. 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ 
16:00 Ιταλία - Σουηδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου.
19:00 Τσεχία - Κροατία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή. 
22:00 Ισπανία - Τουρκία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη. 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ 
16:00 Βέλγιο - Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου.
19:00 Ισλανδία - Ουγγαρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη. 
22:00 Πορτογαλία - Αυστρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 
22:00 Ελβετία - Γαλλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου.
 22:00 Ρουμανία - Αλβανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Περικλή Μακρή.

ΔΕΥΤΕΡΑ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 
22:00 Σλοβακία - Αγγλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου. 
22:00 Ρωσία - Ουαλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη. 

ΤΡΙΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 
19:00 Βόρεια Ιρλανδία - Γερμανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου. 
19:00 Ουκρανία - Πολωνία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου.
 22:00 Κροατία - Ισπανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη. 
22:00 Τσεχία - Τουρκία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη.

ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ 
19:00 Ισλανδία - Αυστρία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Περικλή Μακρή. 
19:00 Ουγγαρία - Πορτογαλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου. 
22:00 Σουηδία - Βέλγιο, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη. 
22:00 Ιταλία - Ιρλανδία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη.


Πολλά και καλά ταμεία σε όσους ασχοληθούν και στοιχηματικά!


Μοιραστοίτε το :

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
Re-Modified by Foutzos
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Stoiximatakias24 | Πάμε ταμείο με τα καλύτερα προγνωστικά στοιχήματος - All Rights Reserved
via TechinPro
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger